Специалист работа с документи с английски

Read more and apply below

Our Jobs / Transfermate Jobs / Специалист работа с документи с английски

Bulgaria Full-time

Ref: 4294601E60

Our Requirements

Интерпей рационализира платежните процеси и сега се гордее с една от най-големите световни мрежи за сетълмент на валута, която предоставя на компаниите и финансовите институции технологична платформа "plug and play", която да извършва трансгранични трансфери в световен мащаб с максимална скорост.

Като част от Интерпей България, TransferMate стартира през 2010 г. Оттогава Transfermate е водеща на пазара, която подпомага изпращането и получаването на плащания в чуждестранна валута и ръководи промените в сектора Global Payments Fintech.

Поради разрастването на бизнеса имаме нужда от нови специалисти , които да се присъединят към отдела ни във Варна.

Специалистът работа с документи (compliance administrator) отговаря за редица регулаторни и правни процедури по отношение на заявките на клиентите. Ролята ще включва задължения като извършване на проверки по Закона за мерките срещу изпиране на пари, подпомагане при изпълнение на общи задачи по мониторинг и т.н.

Работно време:16:30-01:00 (Понеделник – Петък)

Отговорности:
Мониторинг на документите
Следене на транзакциите по Закона за мерките срещу изпирането на пари
Пълна конфиденциалност на получената информация
Изготвяне на репорти

Requirements

Отлично владеене на английски език - говоримо и писмено ниво
Опит с обработване на информация в Excel
Отлично внимание към детайлите
Много добри комуникационни умения

Benefits

Допълнително здравно осигуряване
Предлагаме добро възнаграждение + бонус схема.
Пълно и платено обучение.
Страхотна работна среда.
Отстъпки в много магазини и заведения в град Варна
Тийм билдинги и фирмени партита
Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на горепосочените изисквания, моля, изпратете автобиографията си на английски език.

При кандидатстване за позицията, Вие доброволно предоставяте Вашите личните данни и ние ще ги обработваме за следните цели: подбор на кандидати за тази позиция; подбор на кандидати за бъдещи позиции, настъпващи в рамките на следващите 6 месеца, освен ако изрично не заявите вашето несъгласие; свързване с кандидати във връзка със целите на подбора и проучване на пазара на труда; подписване на трудов или друг вид договор. Личните данни, предоставени за тези цели, ще бъдат съхранявани за срок до 6 месеца. Имате право да поискате изтриване, коригиране или блокиране на личните данни, ако обработването им не отговаря на изискванията на действащото законодателство или надхвърля посочените цели.

About the company

Transfermate

Transfermate Video

Application Form

Job Title Prepopulated for your convenience

Upload Your Curriculum Vitae We accept: .doc, .docx, .rtf, .pdf with max file size: 5MB

Personal Information So that we can more easily identify your application

Please provide your main phone number Preferrably a mobile that you are attending constantly

Candidate Profile

Application Details

=1 11 000+ 8/ -5  =2/ -=0+